Koka siltumnīcas

198.00 298.00 

Kopš šī gada plēves siltumnīcām tiek izmantots tāds pats izturīgs karkass, kā polikarbonāta siltumnīcām, tikai ar nedaudz lielākām atstarpēm starp statņiem!  Siltumnīcas plēve un lente plēves stiprināšanai iekļauta cenā. Siltumnīcu varat izņemt paši, vai piegādāsim uz jebkuru vietu Latvijā – 39,- EUR

SKU: Nav pieejams Kategorijas:

Latvijā ražotas siltumnīcas

Siltumnīcas Bitīte ir Latvijā ražotas koka siltumnīcas. Paredzētas apklāšanai ar plēvi. Ērti transportējamas. Kopš šī gada plēves siltumnīcām tiek izmantots tāds pats, izturīgs karkass , kā polikarbonāta siltumnīcām, tikai ar nedaudz lielāku atstatumu starp statņiem.

Siltumnīcas izmēri

Siltumnīcas platums ir 2,15 metri un pieejami trīs garuma izmēri:  4,25 metri, 6,35 metri un 8,45 metri. Siltumnīcas platums ļauj stādīšanu plānot divās dobēs gar siltumnīcas malām, pa vidu atstājot vietu taciņai.

Siltumnīcas vienā galā ir durvis, bet otrā atverama vēdināšanas lūka. Siltumnīcas augstums korē ir 2,2 metri, savukārt sānu malu augstums 1,55 metri. Šeit ērti jutīsies pat augstas tomātu šķirnes.

Siltumnīcas karkass

Karkass izgatavots no kalibrēta skuju koka, kurš apstrādāts ar antiseptisku līdzekli ar augstspiediena metodi (aizsardzībai pret puvi, trupi un zilēšanu). Šādi apstrādātu kokmateriālu kalpošanas laiks ir vismaz 15 gadi. Siltumnīcas karkasam tiek izmantots koks ar šķērsgriezumu 45 x 45 mm.

Koka detaļām ir noapaļotas malas, tādejādi samazinot iespēju sabojāt plēvi. Stiprinājumu konstrukcija nodrošina maksimālu siltumnīcas karkasa stabilitāti.

Siltumnīcas pārklāšanai tiek izmantota 120 mikronu biezaUV stabilizēta siltumnīcu plēve 6 metru platumā.

Tāpat komplektā ir iekļauta lente plēves stiprināšanai.

Siltumnīcas uzstādīšana

Siltumnīcai nav nepieciešami speciāli sagatavoti pamati. Lai paildzinātu siltumnīcas karkasa kalpošanas laiku Jūs varat siltumnīcas konstrukciju novietot uz ķieģeļiem, betona plāksnēm vai koka brusiņām.

Aizsardzībai pret vēju, iesakām siltumnīcu pieenkurot pie zemes. To iespējams izdarīt iedzenot zemē koka mietiņus pie kuriem karkass tiek pieskrūvēts.

Siltumnīcas karkasa komplektā ietilpst visi nepieciešamiem elementi: koka sagataves, skrūves,, eņģītes, kā arī detalizēta uzstādīšanas pamācība.

Siltumnīcas uzstādīšana aizņem vidēji 3-4 stundas un neprasa īpašas tehniskas iemaņas. Nepieciešamie instrumenti – skrūvgriezis un āmurs. Plēves stiprināšanai ar komplektā iekļauto lenti,  Jums būs nepieciešams skavotājs. Skavotājs nopērkams saimniecības preču veikalos.

Transportēšana

Siltumnīcas ir sagatavotas transportēšanai, un garākais iepakojums nepārsniedz 2,1 metru, līdz ar to to iespējams ievietot praktiski jebkuras vieglas automašīnas salonā, atlaižot aizmugurējo sēdekli.

Shopping Cart