Gatavas koka pirtis

Kas var būt labāks par nopēršanos pirtiņā pēc drēgnas rudenīgas dienas? Pasēdēt atpūtas telpā, iemalkot tēju vai uzrīkot nelielas svinības.

Pirts

Pirts projekts

Pirts projekts veidots uz bitītes dārza mājiņas bāzes, atdalot pērtuvi ar starpsienu. Pirtiņu iespējams izvietot jebkurā no piedāvātajiem mājiņas izmēriem. Vairāk par pirts mājiņas konstrukciju lasiet šeit.

pērtuve

Pirts pērtuve

Pirts pērtuve no priekštelpas atdalīta ar siltinātu starpsienu. Rūdīta stikla durvis rada atvērtības sajūtu. Grīda pērtuvē veidota no izņemamiem koka dēļu paneļiem. Grīdas siltinājumam izmantots beramais keramzīts, kas izveido ūdens caurtekošu slāni, līdz ar to pērtuvi var izmantot arī kā mazgāšanās telpu, kur var droši uzmest garu un šļakstīties ar ūdeni, pērties ar slotiņām.

pirts durvis

Pirts apdare

Pirts apdarē izmantoti priedes dēļi, savukārt lāvas veidotas no lapu koka.

pirts lāva

Pirts krāsns

Pirts krāsns un skurstenis nav iekļauti pirts komplektācijā, jo diemžēl neesam atraduši nevienu pietiekoši kompetentu pirts krāšņu ražotāju kuru varētu Jums rekomendēt. Ja izvēlēsieties ar malku kurināmu pirts krāsni, tad vislabāk būtu izmantot izolētu nerūsējošā tērauda dūmvadu.

pirts krāsns

Pirts mājiņa

Ārējai apdarei varat izvēlēties gan horizontālu apdares dēļu apšuvumu, gan vertikālu, kā šajos attēlos. Pirts mājiņa ir veidota pēc “saliec pats” principa, un Jūs uzstādīšanu varat veikt saviem spēkiem, vai arī izmantot mūsu palīdzību.

gatava pirts

Pirts cenas

Pirts cena sastāv no standarta dārza mājiņas cenas un pirts komplekta – kurā ietilpst: siltināta starpsiena, rūdīta stikla durvis, pērtuves grīda un lāvas. Komplektā nav iekļauta pirts krāsns un dūmvads.

Ja Jums ir jautājumi, droši zvaniet!

Shopping Cart