Polikarbonāta siltumnīcas

328.00 838.00 

Koka siltumnīcas ar polikarbonātu. Ar antispetiķi apstrādāta izturīga konstrukcija. Polikarbonāts iekļauts komplektā. Siltumnīcu varat izņemt paši, vai piegādāsim uz jebkuru vietu Latvijā – 48,- EUR

SKU: Nav pieejams Kategorijas:

Siltumnīcas izmēri

Siltumnīcas platums ir 2,15 metri un pieejami četri garuma izmēri: 2,15 metri , 4,25 metri, 6,35 metri, 8,45 metri. Siltumnīcas platums ļauj stādīšanu plānot divās dobēs gar siltumnīcas malām, pa vidu atstājot vietu taciņai.

Siltumnīcas vienā galā ir durvis, bet otrā atverama vēdināšanas lūka. Siltumnīcas augstums korē ir 2,15 metri, savukārt sānu malu augstums 1,55 metri.

Siltumnīcas karkass

Karkass izgatavots no kalibrēta skuju koka, kurš apstrādāts ar antiseptisku līdzekli ar augstspiediena metodi (aizsardzībai pret puvi, trupi un zilēšanu). Šādi apstrādātu kokmateriālu kalpošanas laiks ir vismaz 15 gadi. Polikarbonāta siltumnīcas karkasam tiek izmantots koks ar izmēru 50×50 mm.

Koka savienošanai tiek izmantoti galdniecības tapveida savienojumi, kas konstrukcijai piešķir papildus stiprību.

Siltumnīcas uzstādīšana

Siltumnīcai nav nepieciešami speciāli sagatavoti pamati. Lai paildzinātu siltumnīcas karkasa kalpošanas laiku Jūs varat siltumnīcas konstrukciju novietot uz ķieģeļiem, betona plāksnēm vai koka brusiņām.

Aizsardzībai pret vēju, iesakām siltumnīcu pieenkurot pie zemes. To iespējams izdarīt iedzenot zemē koka mietiņus pie kuriem karkass tiek pieskrūvēts.

Siltumnīcas karkasa komplektā ietilpst visa nepieciešamā furnitūra, kā arī detalizēta uzstādīšanas pamācība.

Siltumnīcas uzstādīšana atgādina spēli ar bērnu konstruktoru un neprasa īpašas tehniskas iemaņas. Nepieciešamie instrumenti – skrūvgriezis un āmurs.

Izvēlieties polikarbonāta siltumnīcas izmēru

2,15 x 2,15 metri, 4,25 x 2,15 metri, 6,35 x 2,15 metri, 8,45 x 2,15 metri

Shopping Cart